Vraždění novorozenců i kojenců, Lenin by tleskal- Kanada, Demokrati, Čína, Austrálie a KLDR. Čiré zlo - dítě schopné samostatného života zaživa upáleno umírá hodinu, to je "svobodná země" Kanada. Jako za Hitlera- Nizozemsko vraždí handicapované kojence. Kdy nám Brusel začne vraždit vozíčkáře a důchodce?

, Je dítě těsně před narozením na obrázku nad touto větou člověk? Dle kanadských zákonů nikoliv a je možné ho na jakoukoliv žádost matky zaživa uškvařit solných roztokem.

V několika zemích na světě je potrat legální po celou dobu těhotenství, tedy i během porodu v době, kdy je hlavička v těle ženy, ale zbytek těla venku. Děti narozené již ve 21. týdnu mohou přežít.

Seznam zemí, kde je možné zabít dítě ve třetím trimestru nebo po narození

Nizozemsko - legální vražda na žádost matky do šestého měsíce + legální vražda dítěte do jednoho roku od narození, pokud má hydrocefalii nebo rozštěp páteře + legální dobrovolná euthanasie i zcela zdravých lidí kvůli např. autismu nebo depresím (od 12 let v případě tělesné nemoci).

Belgie - legální zabíjení těžce tělesně nemocných dětí bez omezení věku, oficiálně dobrovolné, jenže rodič může dítě k euthanasii snadno neoficiálně přinutit. Nejmladší oběti euthanasie bylo šokujících 9 let. Belgický nacista, který na svou zahradu vyvěsil nacistickou vlajku, dostal rok vězení, ale jiní nacisté v Belgii legálně vraždí děti. Právě Hitler začal potraty geneticky handicapovaných a euthanasií smrtelně nemocných.

Kanada - legální vražda dítěte po celou dobu těhotenství a během porodu + euthanasie

USA - v některých státech legální vražda po celou dobu těhotenství i během porodu (různé státy mají různé limity - 20, 24, 28 týdnů, životaschopnost, narození). Kdyby potraty nejvyšší soud od roku 1973 nevnucoval celému území, mnohé zejména jihovýchodní a střední státy by chránily život před narozením.

Děti jsou legálně vražděny až do narození: Aljaška, Colorado, New Hampshire, New Jersey, Nové Mexiko, Oregon, Vermont, z důvodu ohrožení "psychického zdraví" matky New York.

Austrálie - v hlavním městě legální vraždění dětí až do narození tedy i během porodu, na zbytku území z důvodu "ohrožení psychického zdraví" matky.

Čínská lidová republika, Severní Korea - vražda legální po celou dobu těhotenství a během porodu, běžné nucené potraty

Velká Británie - vražda legální do 24. týdnů bez jakéhokoliv omezení, u handicapovaných (i lehce) dětí až zcela do narození

Nový Zéland - vražda legální do 20. týdne, později až do narození v případě " ohrožení tělesného a duševní zdraví matky a celkovou pohodu těhotné ženy" (zdroj přímo na webu vrahů dětí)

Švédsko - vražda legální do 18. týdne, později až do narození v případě "ohrožení psychického zdraví matky"

Ukrajina, Bělorusko, Moldavsko. Ázerbájdžán - Z důvodu handicapu dítěte a různých ekonomických důvodů potrat legální do 28. týdne

Vietnam - Pravděpodobně legální až do narození

Většina Čechů ví o občanské válce v Sýrii, požárech v Austrálii, diktatuře komunistické strany v Číně, řádění islamistů na Blízkém východě, popravách drogových dealerů v Íránu, ale málokdo ví, že zlo ještě strašlivější než poprava dealera droh se páchá v zemích, které většina z nás považuje za symbol vysoké životní úrovně, lidských práv, kvalitní lékařské péče a spokojeného života.

Kanaďanovi nehrozí, na rozdíl od průměrného obyvatele např. afrického Nigeru, smrt na malárii, hlady nebo smrt otravou z nepitné vody. Jenže je v tom jeden háček. Průměrný Kanaďan má daleko menší pravděpodobnost, že se vůbec dožije devíti měsíců svého života, než průměrný obyvatel Nigeru. A to vše ve jménu lidských práv. Zatímco v Nigeru je lidský život chráněn od početí, přičemž jedinou výjimkou je potrat v úmyslu zachránit život matky, tak v Kanadě je legální vražda novorozence.

Globální válka proti dětem začala roku 1917 nechvalně známou říjnovou revolucí, kdy se k moci v Rusku dostal masový vrah a bolševik Lenin. Lenin odsoudil k smrti děti po celou dobu prenatálního vývoje, tedy legalizoval vraždění uměle narozených novorozenců. Jeho praktiku brzy přejali komunisti napříč světem a o něco později stoupenci tvz. "liberální demokracie" v čele s Británií, Francií, Kanadou, Nizozemskem a americkými demokraty.

V Kanadě je legální zavraždit dítě po celou dobu těhotenství bez jakéhokoliv důvodu i během porodu. Tyto vraždy probíhají velmi brutálně, buď uškvařením zaživa solných roztokem (kruté umírání trvá hodinu v obrovských bolestech, fotografie), rozčtvrcením nebo vysáním mozku zaživaStejná situace je v některých státech USA. Podobně strašlivá situace je v New Yorku a Austrálii, kde pro vraždu dítěte ve třetím trimestru stačí tzv. "ohrožení psychického zdraví matky" (v hlavním městě Austrálie je legální zcela do narození bez jakýchkoliv omezení). V Británii je situace jen o málo lepší a děti ve třetím trimestru se vraždí z důvodu podezření na handicap, jinak se vraždí do 24 týdnů od početí na žádost matky, kdy se již chtěné děti rodí a s pomocí lékařů přežívají.

Ve Spojených státech bojují Republikáni včetně prezidenta Donalda Trumpa proti genocidě dětí, naopak většina Demokratů, jako je Obama, Clintonová, Biden, Cuomo či Sanders, podporují vraždění nenarozených dětí i novorozenců. Příznivci dětí jsou označováni za sexisty, misogyny a fašisty. Guvernér New Yorku Cuomo označil odpůrce vraždění dětí během porodu za "náboženské fanatiky".

V Kanadě jsou dokonce příznivci života dětí zavíráni do vězení za nenásilné protesty na potratové "klinice" a přesvědčování matek, aby nevraždily svoje děti. Například Mary Wagnerová.

V Nizozemsku je sice vražda dítěte ve třetím trimestru na libovolné požádání matky nezákonná (v druhém zcela legální), ale funguje zde Groningen protokol, který umožňuje zcela beztrestnou, ač teoreticky nelegální, vraždu dítěte s hydrocefalem nebo rozštěpem páteře na žádost matky do jednoho roku od narození. Dokonce se objevily i snahy ho rozšířit a povolit vraždu handicapovaného dítěte i v případě, že s tím rodiče nesouhlasí. A to ve jménu práv zavražděného dítěte.

Vražda dítěte ve třetím trimestru je vlastně vraždou novorozence, probíhá totiž tak, že je dítě uměle porozeno, jen hlavička musí zůstat v těle matky (díky tomu je to v Americe z právního hlediska biologický odpad, jakmile se narodí, tak je člověk. V Česku je člověk biologický odpad, když je celý v těle matky, během porodu se již právně jedná o člověka), a pak je děťátku zaživa vysát mozek z hlavičky. Dítě samozřejmě po celou dobu cítí bolest, což nikoho nezajímá. Že by si to dítě za pár let mohlo spokojeně hrát v adoptivní rodině, také nikoho nezajímá. Ještě mnohem krutější je upálení dítěte zaživa solným roztokem.

Tyto brutální činy se postupně stávají lidským právem (například New York je oficiálně vyhlásil za lidské právo) a prosazuje je stále více zemí světa. 

Pokud matka nechce dítě, má samozřejmě právo volby, že ho dá do babyboxu nebo na adopci. Zavraždit někoho není svoboda volby, stejně tak, jako svoboda volby nebyl holocaust, kulturní revoluce, otrokářství, gulag a další státní zločiny. Dítě již v prvním trimestru od početí cítí bolest.

Zatímco popravy zločinců, jako jsou drogoví dealeři v Íránu, lidsko-právním organizacím vadí, tak stejné lidsko-právní organizace usilují o legalizaci daleko strašlivějších poprav - poprav dětí, které nic zlého nikdy neudělaly.

Jaký je rozdíl mezi vražděním novorozenců v Kanadě a vražděním židovských dětí německými nacisty? Krutost progresivistů je stejná jako krutost nacistů, bolševiků a maoistů. Názor na vraždění dětí není jen otázkou náboženství, ale především otázkou toho, kdo je sobec a kdo má cit i pro bezbranné a otázkou vědeckých faktů, které odpůrci dětí systematicky zatajují

Progresivisti se ale nezastaví a jejich přední zástupci na vědeckém poli, jako například progresivní nacista Dawkins, otevřeně tvrdí, že zabít i již narozené dítě s Downovým syndromem je v pořádku a mnohem morálnější, než zabít krávu.

Ti, kteří dnes volí progresivistické strany, jsou stejní, jako ti, kteří před jeho nástupem k moci volili Adolfa Hitlera. Oni zde neskončí, neobolševik se nezastaví. Vzpamatujte se, jinak se může stát, že vás proti vaší vůli euthanasují jako "trpící staré" a to ještě ve jménu vašich práv. Osobně mám strach, že časem budou moci rodiče legálně zabít své handicapované dítě i po narození. Pak si děti nebudou moci být jisté životem. Nový holocaust práva začíná a stejně jako ten původní, i tento začal u nenarozených.

Zdroje: Potrat v Kanadě (anglicky)

Groningen protocol (anglicky)

Nenávistný text o tom, že by se vražda kojence měla provádět i bez souhlasu rodičů (anglicky)

Obama bez slitování s nejmenším (česky)

© 2020 Worlds Collide. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!