EUTANAZIE - v Nizozemsku a Belgii nejenom smrtelně nemocní, ale i lidé s depresemi a demencí. A dokonce i kojenci.

Syn: "Ty starej dědku, jseš fakt sobec. Já chci jet na pracovní cestu, jinak mě vyhodí a chci v noci chodit do bordelu a kvůli tobě nemůžu. Vždyť jsi už dementní a neumíš se ani zvednout z kriplkáry. Jsi sobecký, omezuješ mě. Přitom ti stát nabízí eutanazii, tak toho využij. Za chvíli budeš kvůli své nemoci hrozně trpět. Ty sobče, ani za prostitutkou nemůžu jít. Mazej na tu eutanazii!"

Otec: "Asi máš pravdu, já na tu eutanazii teda půjdu. Cos mi to udělal synu?"

V Nizozemsku a Belgii, když má člověk deprese, může na eutanazii. V Česku to naštěstí zatím není, ale bohužel si to mnoho lidé přeje. Vážně chcete, aby za Vámi přišla vaše osmnáctiletá dcera s tím, že má deprese a půjde na eutanazii a vy s tím nebudete moct nic dělat?

V některých zemích existuje "právo" na smrt neboli eutanazie. Existence takového "práva" ukazuje naprostou neúctu k lidskému životu. I nevyléčitelně nemocné, kteří trpí, lze uvést do umělého spánku a není třeba je zabíjet. Což vyvrací jakýkoliv argument pro eutanazii.

Původně byla euthanasie zavedena pro trpící nevyléčitelně nemocné, což se výrazně změnilo. Dnes v Nizozemsku stačí mít deprese a člověk je na svou žádost zabit, ačkoliv není nijak tělesně nemocný. Není pochyb, že se dělají podvody a že o eutanazii žádají zoufalí staří lidé, kterým jejich děti odmítají pomoct. Legální eutanazie rovněž působí velkou neúctu ke starým lidem, jelikož děti jim mohou říct: "Já se o vás nechci starat, můžete na euthanasii. Nebuďte sobečtí"

Obětí euthanasie je v Nizozemsku ročně přes 6 000, což je mnohonásobně více, než obětí trestu smrti v jakékoliv islámské zemi. Jakmile se začaly rozšiřovat podmínky pro eutanazii, někteří její bývalí příznivci, kteří ji pomohli zavést pro nevyléčitelně nemocné, změnili názor, jakmile se začali zabíjet lidé kvůli depresím a demenci (kteří mnohdy nejsou svéprávní). Zdroj

V Nizozemsku existuje nelidský (nacistickému Německu velmi podobný) Groningen protocol, který umožňuje za určitých podmínek rodičům vraždit své děti až do jednoho roku od narození. V praxi se vraždí děti s rozštěpem páteře a hydrocephalií.

V Belgii úřady povolily eutanazii 24leté ženě s odůvodnění na "nesnesitelné psychické utrpení" kvůli tomu, že měla deprese. Na poslední chvíli svůj názor změnila a zvolila si život. Zdroj

Nucená eutanazie

Ovšem "právo" na smrt nezůstává zde. Všude na světě za děti a handicapované lidi v mnoha věcech rozhodují rodiče, opatrovníci či soudy. Rozhodují dle zákona "v nejlepším zájmu dítěte". V okamžiku, kdyby se zavedlo právo na smrt, by stačilo, že soudce se souhlasem rodičů řekne, že smrt je "v nejlepším zájmu dítěte" a máme tu genocidu dětí i po narození.

Toto, co popisuji, není varování do vzdálené budoucnosti, ale realita Nizozemska. V Nizozemsku umožňuje Groningen protocol vraždění dětí do jednoho roku od narození. Zatím se souhlasem rodičů, pokud dítě dle "lékaře" "trpí". V praxi se to týká dětí s rozštěpem páteře a hydrocephalem (zdroj). Již se vyskytly i návrhy tyto děti vraždit bez souhlasu rodičů pod záminkou práv dětí. (zdroj). Hrdina Eric Kodish vyzval k občanské neposlušnosti proti legálnímu vraždění kojenců.

V roce 2020 v Nizozemsku soud povolil též nucenou eutanazii lidí s demencí, pokud s eutanazií v době, kdy ještě byli právně svéprávní, souhlasili, ale pak svůj názor změnili, když již nebyli svéprávní. V Nizozemsku může být člověk zavražděn proti své vůli na základě přání z minulosti. ZDROJ  ZDROJ

Soud takto rozhodl na základě případu nucené eutanazie ženy s demencí, která s eutanazií v minulosti souhlasila, ale později svůj názor změnila. Snažila se ubránit smrtící injekci, ale vlastní rodina jí přidržela a "lékař" zavraždil.

Nucená eutanazie byla běžnou praxí v nacistickém Německu, které chtělo kromě Židů a Romů vyvraždit též handicapované v rámci akce T4. Nacisté povraždili 250 000 handicapovaných lidí. Právě Adolf Hitler byl první, kdo povolil eutanazii. V této kruté diktatuře však byl silný odpor a protesty ze strany obyvatelstva. Díky snahám biskupa Galena byla eutanazie veřejně zrušena a počet zavražděných handicapovaných lidí byl menší. Dnešní vraždění kojenců v Nizozemsku se příliš neliší od nacistického vraždění handicapovaných.

V nacistickém Německu lidé protestovali proti vraždění handicapovaných lidí. Dnes, když nás za protesty nikdo nepopraví, nikdo nebojuje proti vraždění handicapovaných a jakýchkoliv jiných lidí před i po narození.

Nemůžeme vědět, kdo přijde do spárů novodobé eskadry smrti příště. Mohou to být novorozenci, tělesně či duševně handicapovaní a nemocní lidé bez jejich souhlasu či senioři.

Je absurdní, že většina lidí ví o vraždění novorozenců ve starověké Spartě, ale neví o stejně hrozném vraždění novorozenců v dnešním "pokrokovém" Nizozemsku.

Norimberský soud s nacistickými zločinci

Americký lékař Leo Alexander, který byl poradcem Norimberského tribunálu s válečnými zločinci s titulem MUDr., tehdy na adresu jejich šílených pokusů prohlásil:

"Ať již tyto zločiny doznaly jakýchkoliv rozměrů, bylo všem, kteří je vyšetřovali, jasné, že vždy začínaly v nepatrných počátcích. Zprvu se jednalo o pouhý odklon od důrazu na základní postoj lékařů. Vše začínalo přijetím postoje, podstatným v akci eutanazie, že totiž existuje život nehodný života. Tento postoj se zpočátku týkal pouze těžce a chronicky nemocných.

Postupně se sféra těch, kteří byli zahrnování do téže kategorie, rozšiřovala o lidi neproduktivní, ideologicky nežádoucí, rasově nežádoucí a nakonec všechny ne-Němce. Ale je třeba si uvědomit, že právě oním prvním krokem, z něhož celý další způsob myšlení získal svůj impulz, byl postoj k nevyléčitelně nemocnému. A je to právě tento zdánlivě nevelký posun v důrazu na postoj lékaře, který je třeba pečlivě zkoumat. Prevence je důležitější než léčba. Pozorování a rozpoznání časných známek a symptomů se stalo vždy základem prevence dalšího rozvoje choroby."

Zdroj: Protiproud Podobnost se současnou situací je naprosto evidentní. Nacistickou říši vystřídala Evropská unie. Kam až to všechno necháme zajít?

Porušování práva na svobodu svědomí 

V Belgii dostal hospic, který odmítl zavraždit pacientku, pokutu 3 000 Euro (cca 75 000 KČ). Krom toho dostal povinnost zaplatit "odškodné" třem dětem ženy, dohromady rovněž 3 000 Euro. Celkem tedy musí hospic zaplatit v přepočtu 150 000 KČ, za to, že odmítl zabít člověka. Zdroj

Kanada odmítá ekonomicky podporovat hospice, které odmítají eutanazii. Zdroj

Podobné porušování práva na svobodu svědomí se napříč Evropou a Severní Amerikou a východní Asií páchá vůči gynekologům (Švédsko), lékárníkům, kteří odmítají prodávat potratové pilulky, radním, kteří odmítají oddávat homosexuální páry nebo rodičům odmítajícím dát tříleté děti do školky (Francie).

Probíhá obchod s orgány lidí zabitých při eutanazii. Zdroj

Zákony o euthanasii

Nizozemsko - široký seznam tělesných i duševních nemocí, včetně depresí, autismu a nesvéprávných lidí s demencí. Euthanasie pro děti od 12 let. Existují zprávy o nedobrovolné eutanazii dospělých. Děti do jednoho roku od narození se vraždí dle Groningen protocol.

Počet zabitých eutanazií se stále zvyšuje a v roce 2016 činil 4% všech úmrtí v Nizozemsku (zdroj).

Belgie - eutanazie pro široký seznam tělesných i duševních nemocí, zcela neomezené věkem, jen souhlasem oběti a v případě dětí souhlasem dítěte i rodičů. Takový souhlas dítěte však může být dán pod obrovským nátlakem rodičů.

Lucembursko, Kanada, Kolumbie - legální pro nevyléčitelně nemocné dospělé

Německo, Švýcarsko - legální pro nevyléčitelně nemocné formou asistované sebevraždy, oběť se musí zabít sama s pomocí lékaře, lékař ji zabít nesmí.

Čínská lidová republika - legální asistovaná sebevražda

Počet spáchaných eutanazií v Nizozemsku: Zdroj

2002- 1882

2003- 1815

2004- 1886

2005- 1933

2006- 1923

2007- 2120

2008- 2331

2009- 2636

2010- 3136

2011- 3695

2012- 4188

2013- 4829

2014- 5309

2015- 5516

2016- 6091

2017- 6585

2018- 6126

© 2020 Worlds Collide. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky