POTRATY PODLE ZEMĚ - Evropa, Severní Amerika, Austrálie a východní Asie proti dětem, Latinská Amerika a Afrika pro děti.

Zatímco ve většině evropských zemí děti nemají právo na život a jejich přežití záleží na zvůli matky, tak existují země, kde je svět ještě v pořádku a děti tam mají právo žít. Zde si rozebereme stát po státu.

Evropa

Evropa je jedním z nejhorších kontinentů pro děti a to jednak kvůli řádění bolševiků v minulém století  ve východní a střední Evropě a druhak kvůli nové levici v západní, severní a jižní Evropě a jí ovládanou Evropskou unií, která požaduje po svých členech zrušení právní ochrany lidského života před narozením a označuje potraty za "výdobytek v oblasti právech žen a dívek". Evropská unie též přeje smrt polským dětem a snaží se přinutit Polsko ke zrušení ochrany lidského života. Přímo na oficiálních stránkách této neostarověké říše si můžeme přečíst: "vzhledem k tomu, že odmítání přístupu ke službám sexuálního a reprodukčního zdraví, včetně bezpečného a legálního potratu, představuje porušení základních práv žen; vzhledem k tomu, že Výbor OSN pro lidská práva vyzval Polsko, aby neprovádělo žádnou legislativní reformu, která by znamenala návrat zpět od již dnes restriktivní právní úpravy přístupu žen k bezpečnému a legálnímu potratu; vzhledem k tomu, že Evropský soud pro lidská práva v několika případech rozhodl v neprospěch Polska na základě polského restriktivního výkladu tohoto práva;"

Macron dokonce chtěl proti Polsku zavést ekonomické sankce.  ZDROJ Nikdy nemůžeme vědět, k čemu se nás bude snažit tato říše přinutit příště. Dnes to jsou potraty, zítra to může být vraždění handicapovaných dětí i po narození a to samozřejmě ve jménu jejich "práv". Teď přejdeme k jednotlivým státům. 

Francie

Počet potratů (2018): 209 522

% dětí (z živě narozených+potracených), které byly potraceny (2018) : 22,59%

Legalita potratů: Na požádání matky do 12 týdnů, v druhém trimestru z důvodu ohrožení života a zdraví (vč. duševního "zdraví") matky a handicapu dítěte.

Euthanasie: Nelegální

Legální od: 1975

Svoboda: Prolife aktivity částečně trestné až dvěma lety vězení

Francie byla v čele "pokroku" již od časů francouzské revoluce, kdy revolucionáři například nechali brutálně vyvraždit civilní obyvatelstvo konzervativního regionu Vendeé. ZDROJ  Dnes tomu není jinak, jedná se o ultrapotratovou zemi. Potrat zde byl legalizován roku 1975 zcela na požádání až do desátého týdne, v roce 2001 rozšířen do dvanáctého týdne. Před tím byl legální v případě ohrožení života matky od roku 1939. Později progresivistický levicový prezident Hollande zrušil čekací lhůty matek na rozmyšlenou. Někteří stoupenci práva na život od početí jsou zde vězněni. Procento potracených dětí je přibližně rovnoměrně rozmístěno po celé zemi a je na evropské poměry vysoké. Většinu potratů proplácí pojišťovna z daní občanů. ZDROJ Ve Francie hrozí až dva roky vězení za nenásilné odrazování matek od vražd svých dětí. ZDROJ Francie poskytuje azyl feministickým zločincům, například feministce, která v Kijevě podřezela kříž na památku obětí bolševismu. ZDROJ Emanuel Macron je silně proti dětem. Procento zavražděných dětí je ve Francii rok od roku stále vyšší a vyšší, v roce 2018 bylo vyšší, než kdykoliv před tím. ZDROJ 

Velká Británie

Počet potratů (2018): 218 581 

% dětí (z živě narozených+potracených), které byly potraceny (2018)23,01%

Legalita potratů: Na požádání matky do 24 týdnů, v případě handicapu dítěte nebo zdravotních důvodů do narození. V Severním Irsku v jednání.

Euthanasie: Teoreticky nelegální, v praxi probíhá dětská eutanazie

Legální od: 1967 (2019 Severní Irsko)

Svoboda: Hnutí prolife je legální

Je-li Francie silně potratová, Británie je ultrapotratová. Velká Británie je jednou s nejvíce potratových zemí na celém světě. Potrat je zde bez jakéhokoliv omezení legální až do 24. týdne, kdy se děti již zcela běžně rodí a přežijí. Děti byť i s lehkým handicapem (například rozštěp patra, který lze lehce sešít) jsou zde vražděny až do narození. V roce 2018 zde potratem skončilo 23,01% počatých dětí a toto procento se stále zvyšuje. (ZDROJ) Potrat je zde legální od roku 1938 v důvodu ohrožení života matky (na základě lékaře, který provedl potrat čtrnáctileté znásilněné dívce, z něhož se později stal bojovník proti potratům). V roce 1967 zde byl potrat legalizován zcela na požádání do 28. týdne, později byla tato lhůta snížena na 24 týdnů.

V Severním Irsku byl potrat legalizován v roce 2019 zneužitím pravomocí britských úřadů, když se Irům nepodařilo úspěšně sestavit vládu a Británie získala přímou moc nad Severním Irskem. (ZDROJ) Británie je v některých věcech tradicionalistická (například fungování královské rodiny), avšak ve společenských otázkách je i na evropské poměry extrémně progresivistická. Krom potratů například také tím, že je zde takřka nemožné pro civilistu legálně získat zbraň. V této krvavé zemi je běžné, že děti potrat přežijí, ale úřady jim žádnou ochranu neposkytují.

V Británii běžně probíhají potraty dětí na základě jejich pohlaví v přistěhovaleckých komunitách (ZDROJ). V roce 2019 byl v Británii nařízen soudem nucený potrat 22 týdnů starého dítěte mentálně postižené věřící ženě z Nigérie, dle soudu to bylo v jejím nejlepším zájmu (jako obvykle se dnes legální zločiny považují za lidské právo a dobro), přestože žena odmítala zabít své dítě. ZDROJ Nakonec v odvolacím řízení byl potrat odmítnut. V Británii též soud nařídil proti vůli rodičů zabít ukončením plicní ventilace chlapce Alfieho Evanse. ZDROJ


© 2020 Worlds Collide. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky