PRO-LIFE NOVINKY- Zpravodajství o právu dětí a starých, nemocných a handicapovaných lidí na život a další zprávy, které se nehodí do krámu mainstreamu

Označení - Evropa, Asie, Severní Amerika, Jižní Amerika, Afrika, Austrálie a Oceánie, celosvětové

19.8. 2020 Velká Británie - George Young, který vyhrožoval své přítelkyni, že pokud nepůjde na potrat, tak její dítě po narození zavraždí nožem, byl odsouzen k šesti měsícům odnětí svobody. 64% matek, které zabijí své nenarozené dítě, je do potratu tlačeno okolím, obnovení práva na život dětí tedy ochrání i matky.

17.8. 2020 Velká Británie - Dle průzkumu mnohé sportovkyně pro svou kariéru obětují své nenarozené děti. Dále studie uvedla, že sportovní kluby nepodporují, aby sportovkyně měly děti a návrat po mateřské do vysokého sportu není běžný. Ženy mají samozřejmě právo budovat sportovní kariéru stejně jako muži, ale ne na úkor života nevinného dítěte.

8.8. 2020 Iowa, Spojené státy americké - Studie university of Iowa zjistila, že 64% dětí, které se předčasně narodili ve 22. týdnu, přežije, pokud rodiče chtěli resuscitaci. U dětí předčasně narozených ve 23. týdnu se jedná o 82%.

8.8. 2020 Keňa - Obráncům základního lidského práva na život se podařilo dočasně zastavit schvalování keňského zákona, který by legalizoval potraty z důvodu ohrožení života a zdraví matky (což lze však zneužít pro tzv. "ohrožení duševního zdraví") a zakázal lékařům odmítat páchání potratů pod pohrůžkou až tří let vězení.

7.8. 2020 Arkansas, Spojené státy americké - Vítězství pro děti- Federální odvolací soud povolil Arkansasu čtyři pro-life zákony:

- právní ochrana nenarozených dětí před rozčtvrcením zaživa (běžný způsob potratů v druhém trimestru, dítěti jsou postupně zaživa v bolestech odtrženy končetiny), anglicky dilation and evacuation (obrázek)

-  právní ochrana nenarozených dětí před pohlavně selektivní vraždou

- povinnost zpopelnit a pohřbít zavražděné děti

- povinnost potratářů a gynokologů hlásit sexuální zneužívání dívek mladších čtrnácti let

Člen potratářské organizace Holly Dickson označil zákaz rozčtvrcování dětí za "extrémní omezení". Generální prokurátor Arkansasu Leslie Rutledge uvedl: "Arkansas zaujal silný postoj k ochraně nenarozených před nelidským zacházením". 61,2% (z odpovědí ano/ne) obyvatel tohoto konzervativního amerického státu uvedlo, že by měl být potrat zakázán ve většině nebo všech případech.

V roce 2015 bylo v Arkansasu zabito 3 771 nenarozených dětí, z toho právě  683 rozčtvrcením. Tudíž zákon může zachránit přibližně 600 dětí.

6.8. 2020 Severní Karolína, Spojené státy americké - Dítě, které se předčasně narodilo ve 22 týdnech a 2 dnech, přežilo. Ještě v této době se v Česku zcela legálně rozčtvrcují handicapované děti a například v Kanadě či Británii i zcela zdravé děti a Francie to chce zavést také. V děloze vypadá dítě stejně, jako stejně staré předčasně narozené dítě. Zde je fotka tohoto dítěte z 22. týdne.

5.8. 2020 Nebraska, Spojené státy americké - Odpůrci dětí z "Demokratické" strany zablokovali zákon zakazující rozčtvrcování nenarozených dětí.

5.8. 2020 Velká Británie - Žena s rozštěpem páteře, které lékaři předpovídali, že bude žít po narození 60 sekund, oslavila šedesáté narozeniny. Děti s rozštěpem páteře jsou běžně vražděné před narozením a v Nizozemsku dokonce po narození.

5.8. 2020 Spojené státy americké - Satanistická církev uvedla, že vraždění nenarozených dětí (obětování satanovi) je pro satanisty přijímací rituál. Rituální obětování dětí se tedy vrátilo. Praktikovali ho legálně Inkové, Aztékové či Féničané, dnes ho legálně praktikují američtí satanisté.

3.8. 2020 Francie - Francie chce povolit potraty do narození z důvodu "psychosociální tísně" matky, což může způsobit prakticky neomezené vraždění ještě minutu před porodem

Potraty až do narození dovoluje :

- bez omezení: Kanada, Vietnam, Severní Korea a některé státy USA a Austrálie.

- z důvodu "ohrožení psychického zdraví matky": Nový Zéland, Švédsko

- z důvodu handicapu nenarozeného dítěte: Velká Británie, Nizozemsko

V současné době je ve Francii zabíjení legální do dvanáctého týdne, ve druhém trimestru z důvodu handicapu. Francouzský prezident Emanuel Macron je extrémně pro potraty a chtěl zavést hospodářské sankce na Polsku, které chrání lidská práva nenarozených dětí. Krom toho byl ve Francii zakázán spot, který ukazoval těhotným ženám, že děti s Downovým syndromem jsou štastní lidé.

Současný krutý návrh zákona kromě potratů do narození chce legalizovat:

- Genetické modifikace embryí (Hitler by jistě zatleskal)

- Chiméry (Bytost, která má genom dvou živočišných druhů. V tomto případě člověka a jiného živočicha)

- Umělé oplodnění pro svobodné ženy a lesbické páry

Tento nelidský, barbarský a neostarověký zákon prošel druhým čtením 60 hlasů pro, 37 hlasů proti. Již brzy se tedy může stát, že se i zcela zdravé děti budou vraždit během porodu i na našem kontinentu.

3.8. 2020 Spojené státy americké - Pro-life těhotenská centra, která poskytují zadarmo např. poradenství těhotným ženám, rodičovské kurzy, oblečení pro děti či výbavu do domácnosti, dostala od administrativy Donalda Trumpa přes čtyři miliony dolarů. Právě během pandemie hrozil mnohým těmto dobročinným organizacím zánik. Během pandemie hlásí tato centra větší množství žádostí o pomoc. Trump z daní financuje pomoc ženám a dětem, Demokrati z daní naopak financují potratářské organizace a ultralevicovou propagandu po celém světě.

Stejný den velvyslankyně Spojených států při OSN Kelley Curriová uvedla, že žádné "právo" na potrat neexistuje.


3.8. 2020 Spojené státy americké - Dle Demokratů je Trumpův zákaz financování zabíjení nenarozených dětí na světě (hlavně nenarozených Afričanů) z peněz z daní pracujících Američanů "hluboce zakořeněný v rasismu". Naopak posílat peníze z daní Američanů na zabíjení nenarozených Afričanů je dle Ayanny Pressleové dobrý skutek pro černochy a bojovat proti financování zabíjení černých dětí je dle ní rasismus. Dle Jan Schakowské z Chicaga zákaz financování zabíjení afrických dětí "Zavádí naše (americká) libovolná a lékařsky zbytečná omezení potratů do mezinárodních komunit, což Spojeným státům umožňuje kontrolovat zdravotní péči a tělesnou autonomii miliard černých a hnědých lidí na celém světě." Ve skutečnosti zakladatelkou největší potratářské organizace byla bílá rasistka Margaret Sangerová (z které "stojí v úžasu" dle svých slov například Hillary Clintonová).


2.8. 2020 Chicago, Spojené státy americké - Po 37 letech stálého zaměstnání byl vyhozen z práce v deníku Chicago Tribune novinář John Kass, jelikož kritizoval Sorose. Geoge Soros je americký miliardář narozený v Maďarsku, který svými penězi financuje euthanasii, genderismus či zrušení právní ochrany lidského života před narozením například v IrskuMexiku či Nigérii.


31.7. 2020 Tennessee, Spojené státy americké - Soudce zakázal Tennessee zákon, který zakazuje pohlavně selektivní potraty. Ve Spojených státech se neustále pro legální pohlavně selektivní potraty dívek vyjadřují ti, kdo o sobě tvrdí, že bojují za "práva žen". Vzhledem k tomu, že se věkové limity pro legální vraždu ve Spojených státech pohybují mezi dvaceti týdny a narozením, tak nelze jinak než prostě zákazem vraždění dětí zabránit pohlavně selektivním potratům.

31.7. 2020 Velká Británie - Dvě matky a jejich dvě nenarozené děti zemřely po legálním požití potratové pilulky.

30.7. 2020 Mexiko - Vítězství pro nenarozené. Mexický nejvyšší soud odmítl zrušit právo na život od početí. V současné době platí ve 32 ze 34 států Mexika právo na život od početí (s určitými výjimkami - ohrožení života, početí ze znásilnění). Z pěti soudců čtyři hlasovali pro život, jeden pro potraty.

Řešil se případ státu Veracruz, který  v roce 2017 odmítl legalizaci potratů do dvanáctého týdne. Malá skupinka anti-life lidí Veracruz žalovala u federálního soudu. Kvůli legalizaci potratu v hlavním městě se ukázalo, jak jsou stoupenci potratů (ti mají pod palcem klíčové organizace jako OSN, EU či Amnesty international) prolhaní a vymýšlí si čísla počtu nelegálních potratů v zemích, které chrání život. Anti-life odhadovali, že v roce 2006 v Mexiku proběhlo 1 024 424 nelegálních potratů. Když hlavní město potraty legalizovalo, proběhlo roku 2007 potratů 10 137

30.7. 2020 Česko - Vláda odmítá legalizaci eutanazie, i tak se však nepřátelé života pokoušejí eutanazie zavést. Proti eutanazii se postavil nejvyšší soud, ministerstva zdravotnictví, sociálních věcí a vnitra či prezident Miloš Zeman.  Návrh zákona předložili členové stran Hnutí Ano a České pirátské strany. O tom, do jakého vraždění lidí jen s psychickými nemocemi a dokonce i dětí zašla eutanazie v Belgii a Nizozemsku, si můžete přečíst zde.

30.7. 2020 Sýrie - Na základě nápadu Nabeul Al-Abdullaha postaví vláda Sýrie s podporou Ruska repliku chrámu Hagia Sofia na protest proti rozhodnutí Turecka přestavět chrám, který byl takřka tisíc let sídlem pravoslavné církve, zpět na mešitu (původní křesťanský chrám byl po pádu Konstatntinopole v roce 1453 přestavěn na mešitu, po rozpadu Osmanské říše byl změněn na muzeum). Přestavbu na mešitu odsuzují i někteří muslimové, například egyptská náboženská autorita Šaukí Ibráhím Allám.

Turecko je sílící islámská velmoc, která v posledních letech dvakrát zaútočila na syrské území a nyní vysílá armádu do Libye, kde podporuje islamisty. Krom toho turecká armáda vstoupila na sporné území na hraniční řece Evros s Řeckem.

30.7. 2020 Skotsko, Velká Británie - Skotsko chce změnit trestní zákoník tak, aby zakázal držení "nenávistných materiálů", což ovšem definuje jako "vyvolávající nenávist vůči skupině obyvatel". Takový právní předpis je velmi nebezpečný ze dvou důvodů. Za prvé definice nenávisti je velice široká a zneužitelná a může stát, že jako "vyvolávající nenávist" bude označeno i tvrzení, že pohlaví nelze změnit (údajná nenávist vůči transsexuálům, tzv. "transfobie"). Existuje riziko, že nějaký extrémně levicový soudce za "vyvolávající nenávist" označí Bibli a bude zakázáno držení Bible, což nedělali ani komunisté. Za druhé zatímco většina zemí zakazuje jen šíření nenávisti, tak tento zákoník zakazuje i samotné držení tzv. nenávistných textů. Což lze zneužít i tak, že někdo někomu anonymně zašle "nenávistný obsah" třeba ve formě počítačového viru a jeho neúmyslný držitel se nebude mít jak obhájit.

30.7. 2020 Google - Existují důkazy, že Google cenzuruje weby podporující Donalda Trumpa. Google dnes do jisté míry funguje jako ministerstvo pravdy, před kterým nás varoval Goerge Orwel. Když si zadám do Google obrázky "abortion", Google ukáže hlavně fotografie protestujících embryofobů. Na prvních dvou řádcích 7 obrázků nebo článků, v nichž jsou obrázky uloženy, je anti-life, jeden působí neutrálně a jeden působí jasně pro-life. Internetové giganty by neměly mít právo cenzurovat obsah nebo nějaký obsah znevýhodňovat, jelikož dnes mají velké internetové firmy obrovskou moc a jsou na nich závislé firmy i politici. Právě takový návrh zákona podala Trikolora.

29.7. 2020 Kanada - Předseda kanadské vlády Justin Trudeau (ultrapotratový vládce jedné z nejvíce potratových zemí světa, potrat zcela neomezený do narození a za nenásilné protesty proti vraždění dětí se zavírá do vězení) rozhodl, že z daní pracujících Kanaďanů bude poskytnuto 8 900 000 dolarů (199 813 900 korun) na financování zabíjení nenarozených dětí po světě (eufemisticky označené jako "mezinárodní pomoc"), především v Africe. Dle nigerijské pro-life aktivistky Obianuju Ekeochy se jedná o neokolonialismus.

27.7. 2020 OSN - Rada Organizace spojených národů na kongresu v Ženevě prohlásila, že umělý potrat je "základní zdravotní služba".

26.7. 2020 Kanada - Dle výroční zprávy bylo při eutanazii roku 2019 zavražděno 5 631 lidí, nejčastějším uváděným důvodem nebyla bolest, ale ztráta schopnosti se zapojit do "smysluplných životních činnosti". Jedná se o výrazný nárůst počtu spáchaných eutanazií. Celkově bylo do legalizace eutanazie v Kanadě legálně zabito 13 500 lidí. Hospice jsou nucené zabíjet lidi, jinak přijdou o vládní financování. Byl zavražděn i Alan Nichols, ač dle své rodiny nebyl schopen se rozhodnout o své smrti. Do ještě horších obludností zašla eutanazie v Nizozemsku a Belgii. V Belgii bylo legálně zavražděno devítileté dítě, v Nizozemsku kojenci.

Důvody žádosti o zabití

  • Ztráta schopnosti zapojit se do zábavných aktivit, 82,1 %
  • Ztráta schopnosti vykonávat činnosti každodenního života, 78,1 %
  • "Nedostatečná kontrola bolesti (nebo obavy z ní)," 53,9 % (Odborníci na paliativní a hospicovou kontrolu bolesti uvádějí, že nejzávažnější bolest při terminálních nemocech lze úspěšně zmírnit.)
  • Ztráta důstojnosti, 53,3 %
  • Vnímané zatížení rodiny, přátel a pečovatelů, 34 % (což může být mnohdy pod tlakem těchto lidí)
  • Emoční úzkost / úzkost / strach / existenciální utrpení, 4,7 procenta.

24.7. 2020 Spojené státy americké - Potratářská organizace Naral odsuzuje "bělošskou nadvládu", ale sama jako důvodovou zprávu ke snahám přinutit daňové poplatníky k placení zabíjení nenarozených dětí, uvádí "situaci černošských žen". Takže Američan řekne "black" a je označen za rasistu, ale možná povinně bude muset platit rozčtvrcování, vysávání a uškvaření afroamerických dětí a vysávání mozku jim zaživa. Neuvěřitelný paradox. Největší rasisti proti černochům se označují za bojovníky proti protičernošskému rasismu. Zakladatelka Planned parenthood byla rasistka, která chtěla snížit populaci černochů. Rasové statistiky potratů hovoří jasně - u černochů je mnohem vyšší procento nenarozených dětí zabito než u bělochů, v New Yorku a Kalifornii dokonce nadpoloviční většina černých dětí. Planned parenthood totiž schválně zakládá "kliniky" u černošských čtvrtí.

24.7. 2020 Nový Zéland - Poté, co byl zaveden jeden z nejkrutějších zákonů proti nenarozeným dětem (legální potrat do 20. týdne, v případě takzvaného "ohrožení psychického zdraví ženy" až do narození), se blíží další útok proti životu. Zřejmě bude vypsáno referendum o legalizaci eutanazie pro lidi v konečné fázi nemoci. Potraty handicapovaných nenarozených dětí a eutanazie smrtelně nemocných - tím začal Adolf Hitler. Eutanazii je takřka nemožné ohlídat a je zneužitelná a pro dospělé dítě nemocného člověka je snadné přinutit svého starého rodiče k eutanazii. Dnes lze jakákoliv bolest řešit uvedením do umělého spánku.

24.7. 2020 Nizozemsko - Byl předložen návrh zákona o přijetí eutanazie bez jakéhokoliv omezení pro starší 75 let, i když jsou zcela zdraví, ale "uvaveni životem". Tím by se velmi ztížily životy seniorů, jejich děti by je mohli snadno citově vydírat, aby se o ně nemuseli starat. Životy mnohých seniorů by se mohly změnit doslova v peklo, navíc by to bylo zneužíváno, například kvůli dědictví. Též to může být salámová metoda k dalšímu rozšíření eutanazie, může to být označeno za diskriminaci mladších lidí (že zlý stát diskriminuje mladší 75 let, že jim nepovoluje být zavražděn). Jedná se o naprosté zničení hodnoty lidského života.

V Nizozemsku se v současné době zabíjí lidé s tělesnými i duševními nemocemi (autismus, demence, deprese). Tělesně nemocní se vraždí od dvanácti let. Krom toho se vraždí novorozenci s rozštěpem páteře (Groningen protocol) a lidé s demencí, kteří v minulosti se smrtí souhlasili, ale pak názor změnili.

23.7. 2020 Spojené státy americké - Státy Alabama, Aljaška, Arizona, Arkansas, Gruzie, Idaho, Indiana, Kansas, Kentucky, Louisiana, Missouri, Nebraska, Ohio, Oklahoma, Jižní Karolína, Tennessee a Západní Virginie se snaží pomoci státu Mississippi prosadit zákaz zabíjení dětí po patnácti týdnech od početí. Právě právo na život pro děti starší patnácti týdnů od početí v minulosti soudy státu Mississippi zakázaly. Patnáct týdnů staré nenarozené dítě vypadá takto.

22.7. 2020 Indie - Muž se svěřil se svým příběhem, když o 25 let později zjistil, že jeho manželka zabila jejich nenarozené dítě (bez jeho vědomí). Otec, který přišel o své dítě, uvedl: "Byl jsem zděšen, mou první reakcí byl pláč - pro mé nenarozené dítě a vůči ženě, která ho zavraždila. Jsem na ni tak naštvaný, jak mohla zavraždit naše nenarozené dítě? Nemohl jsem uvěřit, že tato žena je moje manželka." Případů mužů, kterým zbudou oči v slzách pro své zavražděné dítě, je napříč světem velmi mnoho. Proto je v Česku lepší si předem ověřit, zda-li je budoucí manželka proti potratům. Samozřejmě zrovna tak pro ženu je lepší si ověřit povahu budoucího manžela.

21.7. 2020 Michigan, Spojené státy americké - Potratáři porazili zákon zakazující rozčtvrcování dětí. 

21.7. 2020 Texas, Spojené státy americké - Již čtrnácté město v Texasu zakázalo na svém území zabíjení nenarozených dětí. Jedné se o město East Mountain. Prohlásilo se za útočiště pro nenarozené. Nikdo z městské rady nehlasoval proti.

21.7. 2020 Keňa - Do třetího čtení postoupil zákon legalizující potraty až do narození v případě ohrožení života a zdraví matky. Problém představuje slovo "zdraví", které si mnohé státy vysvětlují asi takto "stav tělesné, duševní a sociální pohody". Přibližně takto se vykládaly "zdravotní důvody" ve Španělsku mezi lety 1985 až 2010. V roce 2009 skončil umělým potratem život 18,42% počatých dětí (většinou na základě "zdravotních důvodů"), v roce 2019 to bylo 20,7%. Návrh zákona je podporovaný západními potratovými organizacemi, což mnozí Afričané považují za neokolonialismus. Dle průzkumu z roku 2014 je proti legalizaci potratů 87% obyvatel Keni.

Zákon dokonce stanovuje až tříleté vězení pro lékaře, kteří odmítnou v souladu se zákonem zabít dítě nebo předat matce kontakt na "lékaře", který potrat vykoná. Takový zákon je v konzervativní zemi extrémně nebezpečný, protože většina lékařů nebude vykonávat potraty a tak to může zapříčinit velký úpadek skutečné medicíny v důsledku uvěznění lékařů.

Ella Duru uvedla: "Utrácet peníze za pokus vnutit Keni potraty, když 87% Keňanů věří, že je to morálně nepřijatelné, je forma ideologického kolonialismuBohatí dárci ze Západu nadále využívají svá privilegia a postavení a nabízejí "služby"potratů a plánovaného rodičovství, které jsou v rozporu s hodnotami pro-life, které vyznává velká většina Afričanů. Keňská ústava v článku 26 objasňuje, že život začíná počátkem, a měl by být chráněn podle zákona nebo práv. Vzhledem k tomu, že tento otřesný návrh zákona zakáže nenarozeným dětem právo na život až do okamžiku narození, musí být v Národním shromáždění poražen." 

Petici založenou Keňankou Ann Kioko proti legalizaci potratů můžete podepsat zde.

20.7.  2020 Spojené státy americké - Ministr zahraničí Spojených států Mike Pompeo v Iowě ujistil publikum, že je "100% pro-life". Uvedl: "Naši zakladatelé budovali naši zemi v závazku k základním neodcizitelným právům..., které vycházejí z těchto úžasných dokumentů - naší Deklarace nezávislosti a naší ústavy. Naše zahraniční i národní politika se musí řídit těmito základními dohodami. Potrat zcela jednoduše není lidské právo. Potrat bere lidský život." Když byl kongresmanem za Kansas, uvedl: "Každý lidský život začíná oplodněním, naklonováním nebo jiným funkčním ekvivalentem. Od tohoto okamžiku má [dle ústavy, kterou si však soud v roce 1973 špatně vysvětlil] každý člověk právní a ústavní atributy a práva osobnosti."

17.7. 2020 Nový Zéland - Bylo legalizováno vraždění dětí prakticky na vyžádání až do narození. Do dvacátého týdne je potrat zcela legální bez jakéhokoliv omezení. Od dvaceti týdnů do narození je legální, jen dva lékaři musí zvážit "tělesné a duševní zdraví matky a celkovou pohodu těhotné ženy". Též lékař, který má svědomitou námitku proti potratům, musí matku odkázat na jiného lékaře, který její dítě zabije. Více než 1 200 lidí s Downovým syndromem na Novém Zélandu protestovalo proti vraždění. Dle průzkumu je 98% novozélandských žen proti legálnímu vraždění až do narození.

17.7. 2020 Velká Británie - Matka chtěla jít na potrat, ale před potratovou "klinikou" potkala pro-life aktivistku, která ji následně sehnala byt. Zachráněný syn se nedávno narodil

16.7. 2020 OSN - Organizace světových národů (konkrétně Populační fond OSN), která se považuje za prosazovatel práv žen (včetně práva na zabíjení nenarozených dětí), odmítá podporovat jakékoliv právní předpisy chránící nenarozené dívky před pohlavně selektivními potraty. Dokonce takové zákony odsuzuje. Nenarozené dívky se cíleně vraždí zejména v Číně a Indii. Konkrétně v Indii se podíl narozených dívek stále snižuje. Zákaz pohlavně selektivních potratů v Indii poměr narozených dívek nezvyšuje, naopak zákaz potratů tento problém efektivně vyřeší (i v silně patriarchálních společnost, kde jsou však potraty nelegální, je podíl pohlaví při narození stejný jako v Evropě). Ve Spojených státech potratáři opakovaně napadají u soudů zákony chránící nenarozené dívky před diskriminací kvůli pohlaví.

13.7. 2020 Polsko - Druhé kolo polských prezidentských voleb vyhrál sociální konzervativec Andrzej Duda. V Polsku je ročně zabito kolem tisíce nenarozených dětí, což činí v roce 2017 0,26%  počatých dětí. Na rozdíl od takřka celé Evropy má v Polsku většina dětí právo na život (výjimky: ohrožení života a tělesného zdraví matky, početí ze znásilnění, incestu a pohlavního zneužití a handicap dítěte). Ve většině evropských států je naopak zabito více než 10% počatých dětí (nejvíce v Rusku 29%). 

Politická strana Konfederacja prosazuje právo na život i pro handicapované děti, které postoupilo do druhého čtení. Duda a vládní strana PiS je proti legalizaci potratů, ale jejich postoj na právo na život pro handicapované nenarozené děti je nejistý. Právě proto, že Poláci a Polky mají právo na život od početí, Polsko tak vadí Evropské unii a "pokrokářům", kteří lžou, že v Polsku je ohrožena demokracie a v indexech "lidských práv" mu dávají málo bodů (naopak Nizozemsko, kde se vraždí kojenci, zaujímá přední příčky v indexech "lidských práv").

Protikandidát Trzaskowski je naopak pro zrušení právní ochrany nenarozených dětí a založil občanské hnutí "Nová solidarita", což je narážka na hnutí Solidarita, které oponovalo komunistického režimu, který byl Polákům násilně vnucen z Moskvy. Je neuvěřitelně pokrytecké, že současnou situaci přirovnává ke komunismu, protože právě potraty Polsku vnutil Sovětský svaz, a když se Polsko stalo i prakticky nezávislým státem, tak byla většina potratů zakázána. Evropská unie a Sovětský svaz se v mnoha ohledech podobají. Mluví o tom, že usiluje o jakési "tolerantní" Polsko, ale jedné celé skupině obyvatel chce vzít právo na život (nenarozeným dětem).

V prvním kole volilo 4,6% žen Krzysztofa  Bosaka, který chce vrátit právo na život i handicapovaným nenarozeným dětem.

Naopak jen 3,2% žen volilo nejvíce propotratového kandidáta Roberta Biedrońa.

13.7. 2020 OSN/ Jemen/ Lucembursko - Skupina levicových extremistů včele s vyslanci Lucemburska blokuje v OSN potravinovou pomoc pro válkou zasažené obyvatelstvo Jemenu, kde hrozí vyhladovění až 10 000 000 lidí.  Motivem jejich blokování pomoci je to, že do pomoci obyvatelům Jemenu nejsou zařazeny potraty, které jsou v Jemenu trestným činem.

9.7.  2020 Spojené státy americké/Čína - Administrativa Donalda Trumpa uvalila hospodářské sankce na vybrané úředníky komunistické Čínské lidové republiky za porušování lidských práv v provincii Sin-ťiang, které splňuje mezinárodní definici genocidy. Čínská krutovláda zde nutí statisíce ujgurských a dalších menšinových matek k potratům, provádí nucené sterilizace a v "převýchovných" koncentračních táborech přes milion Ujgurů nuceně zadržuje. Nedávno byla odhalena zásilka vlasů Ujgurů. Statistiky ukazují prudký pokles porodnosti v oblastech s většinou ujgurské populace.

Mike Pompeo (ministr zahraničí Spojených států amerických) : "Spojené státy nebudou nečinně přihlížet, protože [Čínská komunistická strana] porušuje lidská práva za účelem zničení Ujgurů, etnických Kazachů a příslušníků jiných menšinových skupin v Sin-ťiangu, což zahrnuje nucenou práci, svévolné hromadné zadržování a nucenou kontrolu populace [nucené potraty a sterilizace]."

9.7. 2020 Skotsko/Severní Irsko, Velká Británie - Skotská prolife politička Lisa Cameronová čelí nenávistnému vyhrožování svým příbuzným ze strany pro-choice lidí za to, že hlasovala proti legalizaci vraždění v Severním Irsku, kdy britské úřady zneužívají politické krize v Severním Irsku, převzaly nad ním centrální moc a zneužili to k legalizaci potratů.

9.7. 2020 Dallas, Texas, Spojené státy americké - Naproti největší potratové "kliniky" v Texasu vzniklo pro-life těhotenské centrum pro těhotné ženy, které nabízí matkám alternativu k brutálním vraždám, které se dějí naproti přes ulici. 

8.7. 2020 Wyoming, Spojené státy americké - Afroamerický rapper Kanye West uvedl: "Potrat je nástrojem bílých supermachistů".

7.7. 2020 Spojené státy americké - Rodiče sdíleli fotku svého syna, který přirozeně zemřel ve čtrnáctém týdnu. Jeho fotku si můžete prohlédnout zde. Jeho otec uvedl: "Jak může někdo ublížit dítěti tak čistému, nevinnému a drahocenému?". Od devátého týdne si dítě líže prsty a od dvanáctého umí zívat a dokonce lze na ultrazvuku rozpoznat pravorukost/levorukost.

7.7. 2020 Indie - Indický soud odmítl povolit 39ileté matce zabít své 26 týdnů staré dítě. Matka zjistila, že je těhotná v osmnáctém týdnu, avšak díky proticovidovým opatřením nemohla jít své dítě zabít. Indie má jedny z nejkrutějších zákonů o potratech na světě, děti se zde bez omezení zabíjí do dvacátého týdne, pozdější potraty povoluje/odmítá soud v konkrétních případech. Ročně je v Indii zabito 15 milionů nenarozených dětí, což je nejvíce na světě a část vlády dokonce navrhuje legalizaci vraždění až do 24. týdne.

6.7. 2020 Česko/Evropská unie - Věra Jourová (Hnutí Ano) navrhla, aby Evropská unie společně bojovala proti "nenávisti" a "dezinformacím" na internetu. Problém je v tom, že za dezinformaci lze označit vše nepotvrzené, co se neomarxistům nehodí do krámu. A také v tom, že nějaký web může nechtěně převzít dezinformaci z cizojazyčné stránky. Boj proti dezinformacím slouží jako záminka k cenzuře konzervativních, vlasteneckých a prolife textů.

6.7. 2020 Jižní Afrika/USA - Katolický černošský jihoafrický kardinál Wilfrid Fox Napier kritizoval hnutí Black lives matter za jeho podporu potratů. Tomuto hnutí na černých životech ve skutečnosti nezáleží, protože podporuje potraty. Umělý potrat je nejčastější příčinou smrti Afroameričana. Od legalizace potratů v roce 1973 bylo takto zavražděno 20 000 000 černých dětí. Ve státech New York a Kalifornie je dokonce více černých dětí zabito, než se narodí. Podrobné rasové statistiky potratů.

6.7. 2020 Spojené státy americké - Demokratická strana chce obnovit financování Planned parenthood a mezinárodních potratářských organizací a potratů v zahraničí z daní američanů.

6.7. 2020 Kansas, Spojené státy americké - Dle příznivců života dětí z Kansasu toho pro nenarozené děti učinil Donald Trump nejvíce ze všech amerických prezidentů. Více o Donaldu Trumpovi si můžete v češtině přečíst zde.

6.7. 2020 Spojené státy americké - Dle studie jsou lidé pocházející z početnějších rodin častěji pro život, než lidé pocházející z méně početných rodin.

3.7. 2020 Florida, Spojené státy americké - Guvernér Floridy Ron DeSantis schválil zákon, který zvyšuje tresty pro potratáře, kteří neposkytnou pomoc dítěti, které přežije potrat. Potratář tak musí zajistit přepravu dítěte do nemocnice. Planned parenthood zákon kritizuje a tvrdí, že zákon porušuje "právo žen na soukromí". Na Floridě mezi léty 2016 až 2018 přežilo potrat 17 dětí. Nejznámější přeživší potratu je zpěvačka a pro-life aktivistka Gianna Jessen. Zákon též stanovil, že když chce dívka mladší osmnácti let nechat zabít své nenarozené dítě, musí mít souhlas alespoň jednoho rodiče.

3.7. 2020 Spojené státy americké - Joe Biden oznámil, že pokud se stane prezidentem, tak jedno z prvních rozhodnutí, bude obnova financování Planned parenthood, Populačního fondu OSN, Světové zdravotnické organizace a dalších organizací vraždící děti. Populační fond OSN spolupracuje s Čínskou lidovou republikou na nucených potratech a sterilizacích. ZDROJ Bude to válka mezi dobrem a zlem, válka mezi životem dětí a smrtí dětí. Pokud zvítězí Donald Trump, je šance na převrácení precedentu Roe vs. Wade a tudíž zákaz potratů v jihovýchodních a centrálních částech USA. Pokud by však vyhrál Biden, není šance na záchranu dětí minimálně po dobu, kdy bude prezident. ZDROJ

2.7. 2020 Mississippi, Spojené státy americké - Guvernér státu Mississippi Tate Reeves schválil zákon The Life Equality Act, který zakazuje zabíjení dětí pro jejich pohlaví či handicap (zejména Downův syndrom). Zákon byl odhlasován výraznou většinou místních politiků. Takřka polovina států USA by obnovila právní ochranu života nenarozených dětí, nebýt krvelačných vrahů z Demokratické strany, kteří kvůli precedentu Roe vs. Wade vnucují potraty celému území USA. Úřední informace o tomto zákonu si můžete přečíst zde.

2.7. 2020 Indiana, Spojené státy americké - Nejvyšší soud povolil Indianě si ponechat zákon zajišťující, aby matka, která chce zabít své dítě, musela 18 hodin před potratem povinně vidět své dítě na ultrazvuku. O zavedení tohoto zákona se zasloužil tehdejší guvernér Indiany, dnešní viceprezident Spojených států v administrativě ochránce práv nenarozených dětí Donalda Trumpa Pike Pence. Odvolací soud tento zákon na základě žaloby největší potratářské organizace Planned parenthood zakázal, ale nejvyšší soud ho povolil, tudíž zákon je v Indianě opět platný.

2.7. 2020 Texas, Spojené státy americké - Anti-life aktivisté z Planned parenthood označili bojovníka za život nenarozených dětí a texaského senátora hispánského původu za demokratickou stranu Eddieho Lucia za "špinavého mexičana".

1.7. 2020 Indie - Soud povolil sedmnáctileté dívce zabít svou 25. týdenní dceru. V této fázi probíhá potrat umělým porodem, během kterého je dítě rozčtvrceno (sami se můžete podívat, jak to vypadá) nebo mu je zaživa vysát mozek. I pro matku to je mnohem nebezpečnější než přirozený porod. A daleko horší zpráva je, že Indie možná legalizuje vraždění dětí  zcela bez omezení až do 24. týdne (v současné době je potrat na požádání matky v Indii legální do 20. týdne). Indie má jedny z nejkrutějších zákonů proti nenarozeným dětem na světě. Ročně zde proběhne 15 000 000 umělých potratů, což je nejvíce na světě. Potratem zde končí život takřka 40% počatých dětí. Probíhá zde cílená genocida nenarozených dívek, dle indické vlády bylo za své pohlaví potrestáno smrtí 63 milionů dívek. Kde jsou teď bojovníci za práva žen? Více o pohlavně selektivních potratech.

30.6. 2020 Velká Británie - Podobně jako nacisté jsou i dnešní odpůrci dětí velice vynalézaví na způsoby, jak děti vraždit. Británie je proti dětem extrémně krutá země, děti se zde bez omezení vraždí až do 24. týdne a je zde zavražděno 23% počatých dětí (ze součtu zavražděných a živě narozených), což je po Švédsku nejvíce na v evropské části bývalého západního bloku. Handicapované děti se vraždí až do narození. Při vraždě dítěte staršího 21 týdnů a 6 dní je velká pravděpodobnost, že potrat přežije a narodí se živé (jako například zpěvačka a prolife aktivistka Gianna Jessen). Též zde soud nařídil nucený potrat handicapované ženě z Nigérie ve 22. týdnu proti její vůli pod záminkou jejích práv. Naštěstí byl nakonec tento krvelačný rozsudek zrušen. A krvelačnost britských vědců z Královské vysoké školy porodníků a gynekologů (nacistický vyhlazovací tábor také neměl na sobě napsáno "Vyhlazování Židů", ale "Práce osvobozuje") nezná hranic. Ve svém manuálu na vraždění uvedli, že má být dítě zabito smrtící injekcí a má být ponecháno v těle matky, protože kdyby se brzy po smrtící injekci vyvolal porod, mělo by dítě šanci přežít a pak by ho dle zákona museli zachraňovat, což je dle nich "v rozporu s principem potratu". ZDROJ 


30.6. 2020 Facebook, Twitter, Google a další sociální sítě se snaží o vítězství Bidena a vraždění dětí v amerických volbách. Konzervativní obsah je mazán (například facebookový profil Mariana Kotleby) nebo je znesnadněno jeho vyhledávání (například zadejte si do Google "Lifenews Trump", přestože zadávám název konkrétní webové stránky a slovo, které je na ní často uvedené, tak samotné stránky Lifenews.com Google na první stránce nenajde, jen její facebookovou stránku).

30.6. 2020 IrskoV roce 2019, v prvním roce, kdy v Irsku může matka zabít své dítě, bylo zabito 7 041 irských nenarozených dětí (z toho symbolických 6 666 v Irsku, zbytek v Anglii). Umělým potratem tedy v roce 2019 skončil život 10,54% počatých dětí (ze součtu narozených a zavražděných). V roce 2018, kdy byly potraty v Irsku trestné až čtrnácti lety odnětí svobody, bylo zabito v Británii (oficiální statistiky, irské matky jezdily zabíjet své děti do Británie) 2 879 irských dětí a v Irsku 32 dětí z důvodu ohrožení života matky. V roce 2018, kdy byly potraty nelegální, bylo tedy zabito 4,55% počatých irských dětí. Legalizace zabíjení dětí tedy zvedla % zabitých dětí 2,31krát. (počty narozených zde) Irská vláda platí "lékařům" za každé zabité dítě 450 Euro (9 338 KČ), což je dvojnásobek částky, kterou by lékař dostal za péči o matku a dítě.

29.6. 2020 Čínská lidová republika - Nové informace odhalují, že nucené potraty v Číně pokračují, ač před pěti lety Čína oficiálně ukončila politiku jednoho dítěte, kdy úřady nutily matky zabíjet své děti po celých devět měsíců těhotenství a za nedovolené narození  druhého, třetího nebo dalšího dítěte následovaly vysoké pokuty. 

V současné době jsou obětmi komunistické zvůle příslušníci etnika Ujgurů v severozápadní části země. Stovky tisíc ujgurských žen musí nuceně podstupovat těhotenské testy a následně jsou zabité jejich nenarozené děti a ženy sterilizovány. V koncentračních táborech je vězněn až milion Ujgurů. V Ujgurských regionech Hotan a Kashgar klesla porodnost od roku 2015 kvůli vládnímu teroru o 60%. Čínská vláda zjištěné informace označuje za "falešné". 

Nucené potraty třetích dětí a někdy i druhých dětí a dětí nesezdaných žen pokračují i na zbytku území Čínské lidové republiky. Čína má minimálně milion úředníků "pro plánování rodiny" a běžní lidé z nich mají strach. V některých částech země dokonce úředníci kontrolují ženy, jestli nejsou těhotné. V jednom zdokumentovaném případě úředníci otce dítěte brutálně zbili a matku přinutili zabít její 6 měsíců staré nenarozené dítě. V rozhovoru pro BBC babička dítěte uvedla: "Dítě bylo formované. Viděla jsem jeho nehty. Bylo trochu malé, ale velmi dobře vyvinuté." 

Více o cíleném vyhlazování dívek a nucených potratech v Číně si můžete přečíst zde. O genocidě nenarozených dívek si můžete přečíst zde. Ukončení genocidy Ujgurů požaduje ministr zahraničí Spojených států amerických Mike Pompeo z administrativy prezidenta Donalda Trumpa.

29.6. 2020 Luisiana, Spojené státy americké - Nejvyšší soud rozhodl v poměru 5:4, že bude Luisianě bránit v zákazu potratů v místech nesplňujících lékařské předpisy

28.7. 2020 Nigérie - Islamisté zavraždili několik křesťanských humanitárních pracovníků.

26.6. 2020 Uruguay - V zemi se projednává legalizace asistované sebevraždy. Uruguay je jednou ze dvou zemí Jižní Ameriky, kde nemají nenarozené děti právo na život.

26.6. 2020 Velká Británie - Oliver-Cash Lowther-Ryan, který se narodil ve 23. týdnu, se po léčbě může být brzy propuštěn z nemocnice, jeho stav je stabilizován. Dítě v jeho věku je však v Británii možné bez jakéhokoliv omezení zabít až do 24. týdne, pokud je ještě v děloze. Zde si můžete prohlédnout předčasně narozené 23 týdnů staré dítě. Děti v děloze v tomto věku vypadají zcela stejně, přesto se vraždí - v Británii zcela bez omezení, v Česku pokud mají i byť jen velmi lehký handicap.

22.6. 2020 Spojené státy americké - Kandidát na prezident Biden chce zavést zcela neomezené ústavní "právo" na potrat včetně vraždění dětí během porodu, naopak Trump chce dětem vybojovat život. Blížící se volby budou otázkou života a smrti pro mnoho dětí. ZDROJ

Více informací: President Trump Slams Democrats for Supporting Late-Term Abortion and Infanticide

Joe Biden Wants Free Abortions for Everyone Because Killing Babies is a "Right"

Joe Biden Supports Killing Babies in Abortions Up to Birth: "It's a Woman's Right to Choose"

Joe Biden Flip-Flops Back to Supporting Hyde Amendment to Downplay Support for Abortions Up to Birth


22.6. 2020 Čínská lidová republika - V Číně byl zatčen sedmdesátiletý biskup Cui Tai z Xuanhuy. 

19.6. 2020 WHO - Světová zdravotnická organizace, která otevřeně podporuje potraty, doplnila do seznamu "vysokých priorit" v souvislosti s pandemií také potrat a též naléhá na země, které chrání nenarozené děti, aby "zvážily odstranění bariér, které mohou zkomplikovat péči". Péčí se samozřejmě myslí vražda dítěte. Financování Světové zdravotnické organizace zrušil prezident Spojených států Donald Trump. Spojené státy ji plánují do roku 2021 opustit.

19.6. 2020 Tennessee, Spojené státy americké - Americký stát Tennessee zavedl právní ochranu nenarozených dětí od šestého týdne a též zakázal diskriminační potraty kvůli pohlaví a Downově syndromu. Jelikož je v tomto věku těhotenství obtížně zjistitelné, zákon může zachránit mnoho dětí. Zákon podepsal guvernér Bill Lee. Je však nejisté, jestli zákon projde u nejvyššího soudu, který od krutého precedentu Roe vs. Wade z roku 1973 přikazuje všem státům USA zabíjení dětí v prvních dvaceti týdnech. Spojené státy tak jsou, i přes velmi silný odpor mnoha lidí, kterým není lhostejné zabíjení dětí, jednou ze zemí s nejkrutějšími zákony vůči nenarozeným dětem na světě. Nejvyšší soud již zmařil snahy o ochranu života nenarozených dětí v Alabamě a Georgii na jihovýchodě USA. Pokud se opět stane prezidentem Donald Trump, který ve Spojených státech i v zahraničí chrání nenarozené děti a tradiční hodnoty, existuje šance na zrušení tohoto zločinného precedentu. ZDROJ

19.6. 2020 Kentucky, USA - Afroamerický (informace o rasové příslušnosti uvedena proto, že progresivisté považují černochy za nesvéprávné a myslí si, že černoši musí podporovat "demokratickou" stranu) státní zástupce státu Kentucky a republikán Daniel Cameron se snaží chránit zákon zakazující vraždu dítěte rozčtvrcením. S ochranou dětí před rozčtvrcením nesouhlasí samozvaní  "lidskoprávní" aktivisté. Žijeme v domě, kdy je rozčtvrcení dítěte považováno za lidské právo. Tyto brutální praktiky probíhají v druhém a třetím trimestru a jsou podporovány například Obamou či Bidenem. Jsou legální i v Česku v případě handicapovaných dětí. Dítěti je postupně uříznuta nejprve první noha, pak druhá noha a pak ruce. Takto se u nás vraždí děti s Downovým syndromem a většina Čechů to podporuje. ZDROJ

19.6. 2020 Vatikán - Papež František vyzval katolíky, aby odmítali investovat do firem podporujících potraty. ZDROJ


18.6. 2020 USA - Americký miliardář George Soros poskytl 59 amerických dolarů na podporu propotratových kandidátů. Soros je spolu s majitelem Microsoftu Bilem Gatesem jeden z největších globálních financovatelů levicových skupin, které se označují za "lidskoprávní", ač jako lidské právo si představují vraždu bezbranného člověka. ZDROJ

Více o tomto člověku, který má na svědomí krev mnoha nenarozených dětí tím, že financuje potratářské organizace, naleznete zde:

Sorosovy finance mění kulturu

Temná zákoutí finančníka/filantropa George Sorose

Soros: Monstrum ničící náš svět. Nadace Smrt a Společnost bolehlavu. Co chce udělat s východní Evropou? Potraty, imigrace a homosexualismus. Považuje se za Boha? Politický, morální i biologický rozklad

Milióny nielen na potraty. George Soros - jeden z hlavných propagátorov a sponzorov eutanázie.

18.6. 2020 Kalifornie, USA - V Kalifornii proběhl zvrácený vědecký experiment na dvou embryích. Vědci jim změnili genetický kód (provedli genetickou modifikaci). Embrya byla následně zabita. Experimenty s genomem jsou nemorální a nebezpečné, nikdo neví, jestli to nezabije oběti. Také by se mohlo stát, že by nějaký stát geneticky modifikoval embrya pro vytvoření velmi silných nebo velmi inteligentních lidí, čehož by bylo zneužito v armádě. Navíc genetické modifikace porušují práva dotyčného člověka, o němž někdo bezdůvodně rozhoduje proti jeho vůli. ZDROJ

17.6. 2020 Slovensko - Luďová strana Naše Slovensko navrhla omezení potratů na případy ohrožení života a zdraví matky, početí při trestném činu a handicap dítěte a zakazuje potratovou turistiku. Druhý návrh LSNS navrhuje snížení doby, kdy je možné zabít dítě z dvanácti týdnů na osm týdnů a zakazuje potraty na území Slovenské republiky cizinkám. Návrh na změnu potratového zákona navrhuje též vládní strana Olano, který stanovuje zákaz reklamy na potraty a zavádí zlepšení podmínek pro těhotné ženy.

Předseda strany LSNS Marián Kotleba uvedl: "I dnes je páchaný holokaust nevinných dětí, i dnes pokračuje zabíjení nevinných dětí, které nemají nejmenší možnost se bránit. Od účinnosti současného potratového zákona do dnešního dne bylo tímto způsobem zabitých takřka milion a půl těch nejnevinnějších dětí, které nemohou ani jen křičet o pomoc, které nemohou ani křičet, že by chtěly žít." Celý projev politiků LSNS si můžete pustit zde.

17.6. 2020 USA - Podle globální potratářské organizace Planned parenthood by matky neměly vidět na ultrazvuku své nenarozené dítě. Právě to, že matka své dítě na ultrazvuku uvidí, může dítě zachránit. ZDROJ

17.6. 2020 Virginie, USA - Extrémně krutý guvernér Virginie Ralph Northman, který obhajuje také vraždění již narozených dětí (ZDROJ) se snaží o zavedení potratu jako základního práva v americkém státě Virginie. Podle konzervativců je naděje na zabránění zavedení potratu jako základního práva nízká. ZDROJ

16.6. 2020 USA - Zpravodajství NBC usiluje o blokaci prolife a konzervativních stránek ve vyhledávání Google. V květnu byl terčem cenzury též web Lifenews.com s lživým odůvodněním, že označení potratová firma pro Planned parenthood je zavádějící. ZDROJ

15.6. 2020 Iowa, USA - Iowa schválila zákon zavádějící povinnost pouštět matkám před potratem nenarozené dítě na ultrazvuku a zavádí 24hodinovou čekací lhůtu. ZDROJ 30.6. zákon podepsala guvernérka Kim Reynolds.

9.6. 2020 Malta - Odpůrci práva na život na Maltě si stěžují, že díky pandemii nemohou matky zabíjet své děti (nemožnost cestování do ciziny). Malta patří mezi země s nejvíce prolife zákony na světě, potrat je zde zcela nezákonný. Beztrestný je jen v případě nutné obrany (ohrožení života matky), podobně jako ostatní zabíjení je beztrestné v případě nutné obrany. Příznivce práva nenarozených dětí na život označili za krajní pravici (far right), což je označení pro ideologie jako nacismus, který je ve skutečnosti ekonomicky ideologií krajně levicovou, a fašismus. Na Maltu vyvíjí systematický anti-life tlak Evropská komise pro lidská práva (Evropská unie považuje potrat za lidské právo) a dokonce Výbor Organizace spojených národů pro práva dítěte (mezinárodní organizace údajně bojující za práva dětí ve skutečnosti bojuji proti právu dětí na život) a Výbor OSN pro odstranění diskriminace žen. Z pohledu většiny lidí jsou mezinárodní organizace těmi, kdo zajišťují mír a tudíž ten, kdo kritizuje mezinárodní organizace, je velmi snadno dehonestován jako nepřítel míru. Přitom právě mezinárodní organizace vedou válku - válku proti nenarozenému dítěti. Stížnost maltských odpůrců života najdete zde.


7.6. 2020 Švédsko - Švédsko zanedbává opatření proti nemoci covid-19 a dokonce nutí rodiče posílat děti do školy, ač děti žijí ve společné domácnosti se starými lidmi, kteří jsou nejohroženější částí populace. Švédsko je extrémně potratová země, potrat je zde bez omezení legální do 18. týdne a z daní švédských občanů jsou financovány potraty napříč světem. Švédsko ročně z daní občanů dává na potraty v přepočtu 2 300 000 000 korun Českých jen Populačnímu fondu OSN a mnoho dalších milionů dává na potraty jiným fondům. ZDROJ Lékaři odmítající zabíjet nenarozené děti dostávají ve Švédsku vysoké pokuty. ZDROJ


5.6. 2020 Filipíny - Policejní důstojník Heherson Zambale znásilnil studentku a pak ji přinutil k potratu. Na Filipínách jsou všechny potraty trestné. Policista, jeho manželka a dvě další ženy jsou stíhány za potrat, policista též za znásilnění. Paragraf o nutné obraně zajišťuje beztrestnost potratům z důvodu ohrožení života matky. Většina obyvatel Filipín jsou hluboce věřící, jedná se o jediný stát kromě Vatikánu, kde nejsou legální rozvody manželství. Na celém světě probíhají více či méně nucené potraty, většina žen i v Česku cítí tlak okolí, aby nechala zabít své nenarozené dítě. Nejčastěji je tlak ze strany otce dítěte a mnohdy též ze strany vlastních rodičů mladé matky. ZDROJ

4.6. 2020 Nové Mexiko, Spojené státy americké - V Novém Mexiku Demokratická strana vyhodí své členy, kteří loni hlasovali proti vraždění dětí během porodu, což značí o tom, že vedení Demokratické strany podporuje vraždění novorozenců během porodu, což je legální právě v Novém Mexiku a jinak například též na Aljašce, v Oregonu či New Yorku. S legální vraždou dítěte během porodu souhlasí 6% Američanů. Mezi nejvíce fanatické podporovatele vraždění novorozenců patří například Clintonová, Obama a Biden. ZDROJ

3.6. 2020 Spojené státy americké - Planned Parenthood (globální organizace pro vraždění dětí) sdílela Black Lives Matter v reakci na zcela nepřiměřený zákrok a zabití George Floyada policistou. (zdroj) a tvrdí, že bojuje proti rasismu. Ve skutečnosti však samo páchá genocidu afroameričanů, jelikož více než 50% afroameričanů je v Kalifornii a New Yorku zavražděno před narozením, což je větší celková procentuální potratovost než v zemích s tradičně velkým počtem potratů, jako je Kuba (42%), Rusko (29%) či Švédsko (23,6%). U amerických bělochů je toto procento výrazně nižší.

Zakladatelka Planned Parenthood feministka Margaret Sanger byla rasistka, která chtěla snížit populaci černochů. Zajímavé, že její socha bojovníkům proti rasismu nevadí. Kandidát na prezidenta Spojených států Biden řekl:  "Jestli máte problém rozhodnout se, zda volit mne nebo Trumpa, pak nejste černoch". Černošský republikánský senátor z Jižní Karolíny uvedl: "Něco tak arogantního a blahosklonného jsem už dlouho neslyšel" a dále řekl: "Říká 1,3 milionu amerických černochů, že nejsou černoši? Kdo si sakra myslí, že je?" 

2.6. 2020 Severní Irsko - Žena s Downovým syndromem Heidi Crowterová se snaží zabránit legalizaci potratů handicapovaných dětí až po narození. 92% dětí s Downovým syndromem je v Evropě zavražděno, naopak ve většině zemí Afriky a Latinské Ameriky mají právo na život. ZDROJ V důsledku neúspěchu při sestavení vlády evzala Velká Británie absolutní kontrolu nad Severním Irskem a ihned toho zneužila k legalizaci potratů. Místní úřady o tomto zákonu nijak nerozhodují. Ani za války v Severním Irsku neměli v Londýně takovou drzost, aby Severnímu Irsku vnutili potraty, přestože nad ním také měli přímou kontrolu. Británie je jedna z nejvíce krutých zemí světa vůči nenarozeným dětem, potrat je zde zcela na požádání legální až do 24. týdne, kdy se děti již běžně rodí. Děti i s velmi drobnými handicapy zde jsou vražděny i během porodu. 23% životů anglických dětí končí vraždou a toto procento se stále zvyšuje, narozdíl do východní Evropy, kde se procento prudce snižuje. ZDROJ

3.6. 2020 Michigan, USA - Planned Parenthood využívá každou příležitost k právním útokům na Michigan, který zakazuje vraždění nenarozených dětí formou rozčtvrcení. Tyto brutální činy si můžete prohlédnout zde.

1.6. 2020 Taraba, Nigérie - V severozápadní Nigérii byli během práci na farmě zavražděni pastor a jeho těhotná manželka. Zanechali po sobě osm dětí. Islamisté z teroristické organizace Boko Haram řádí na severu Nigérie již od roku 2010, ač území pod nadvládou islamistů se nigerijské armádě daří postupně osvobozovat. Jih Nigérie je konzervativní křesťanskou oblastí. Potraty jsou v Nigérii přísně zakázány. Letos islamisté zavraždili 600 nigerijských křesťanů.

1.6. 2020 Argentina - Více než 300 000 lidí se zúčastnilo online pochodu pro život na Youtube či Facebooku. V zemi právě hrozí legalizace potratu na požádání do čtrnáctého týdne.

31.5. 2020 Spojené státy americké zařadí Antifu (zde si o ní můžete přečíst více) na seznam teroristických organizací. Jedná se o anarchokomunistickou militantní organizaci, která pod záminkou boje proti fašismu útočí na konzervativce a pravicové lidi. Její členové ve Španělsku umlátili muže za to, že měl kšandy v národních barvách. ZDROJ

30.5. 2020 Indie - V Indii brutálně zabili těhotnou slonici v prvním měsíci těhotenství. Média označují její mládě za slůně či mládě, naopak lidské dítě v tomto věku mainstream nikdy neoznačuje jako dítě, ale jako embryo. Podobně je za zničení orlích vajec stejná zasloužená pokuta, jako za zabití dospělého orla. Jen člověk je výjimka a je ho možné zabít do určitého věku. V odkazu si můžete prohlédnout nenarozené slůně. ZDROJ

28.5. 2020 Slovensko - Členové vládní strany OL'aNO mají plán na obnovení právní ochrany lidského života. Dle odpůrců života dětí je zákaz potratů reálný. Progresivistická média samozřejmě označují potrat jako "právo". ZDROJ

28.5. 2020 Spojené státy americké - Potratová aktivistka Kathy Griffin navrhuje zavraždit Donalda Trumpa jedem pomocí injekční stříkačky. ZDROJ Trump se snaží o právní ochranu lidského života od početí a osobně se zúčastnil pochodu pro život jako první americký prezident. Projev prezidenta Donalda Trumpa na pochodu pro život si můžete zde pustit. Na videu vidíte mnoho nadšených lidí včetně žen a černochů.

Anna Rose Rubright, žena s Downovým syndromem, úspěšně promovala na univerzitě Rowan v New Jersey. 92% dětí s Downovým syndromem je v Evropě před narozením zavražděno. V Česku jsou děti s Downovým syndromem vražděny do 24. týdne, kdy se již děti běžně rodí živé. ZDROJ

28.5. 2020 Mexiko - Mexické státy Guanajuato a San Luis Potosi odmítly zrušit právní ochranu života nenarozených dětí. V San Luis Potosí byly potraty odmítnuté velkou většinou hlasujících. V Mexiku jsou potraty legální v případě ohrožení života matky a dítěte počatého při znásilnění, v některých státech i v dalších případech. Ciudad de México (hlavní město) a Oaxaca dovolují matkám vraždit své děti do 12. týdnů na jejich požádání. Většina Mexičanů je pro-life. Mexiko je však zmítáno vlnou feministického terorismu, o kterém mainstreamová média jako obvykle mlčí. Teroristé napříč Mexikem ničí historické památky, pokusili se vypálit kostel a útočí na lidi. Mexiko je tvořeno polonezávislými státy, které mají odlišné zákony o potratech, homosexuálním manželství a dalších věcech. ZDROJ

26.5. 2020 Čína - Ve věku 98 let zemřel biskup Joseph Zhu Baoyu, který byl v osmdesátých letech čínskými komunisty odsouzen k deseti letům nucených prací za to, že organizoval katolickou pouť. ZDROJ

21.5. 2020 Monterrey, Mexiko - V mexickém státě Nuevo León v severní části Mexika byla schválena reforma vzdělávání zavádějící výuku respektu k životu od početí po přirozenou smrt a programy pro pracovní začlenění handicapovaných lidí. Většina mexičanů je pro právní ochranu nenarozeného života, ovšem kvůli levicové vládě prezidenta Obradora a globalizaci se skrze média šíří nenávistná evropská a severoamerická agenda proti nenarozeným dětem. Naopak zde v Evropě se ve vzdělávání propagují potraty. Potraty na požádání matky jsou legální v hlavním městě Ciudad de México a státě Oaxaca. Právě stát Nuevo León patří mezi státy Mexiku, které nejvíce chrání lidský život. Potraty zde jsou trestné kromě ohrožení života matky a dětí počatých při znásilnění. Naopak v Evropě progresivistická propaganda ovládá školství a v předmětu výchova ke zdraví, pod který spadá i sexuální výchova, se neukazují obrázky nenarozených dětí, ač samozřejmě ne všichni učitelé jsou pro potraty a například učitelka na přírodopis nám v osmé třídě pouštěla vývoj člověka od početí do narození. ZDROJ

18.5. 2020 OSN/Ekvádor - Organizace Spojených národů, která je (stejně tak jako Evropská unie, Amnesty international, Světová zdravotnická organizace či Mezinárodní měnový fond) ovládána progresivisty, kteří bojují za právo matek na vraždu nenarozeného dítěte, zneužívá pandemii covid-19 k šíření potratů. Ekvádor požádal OSN o 46,4 milionu dolarů na pomoc proti pandemii covidu-19. V Ekvádoru jsou v současné době potraty legální v případě ohrožení života nebo tělesného zdraví matky a v případě znásilnění mentálně postižené ženy.  ZDROJ

Organizace Spojených národů pomoc podmínila: "udržováním ochrany zdraví matek, novorozenců a dětí a dalších služeb v oblasti sexuálního a reprodukčního zdraví během pandemie". Reprodukční zdraví je eufemismem progresivistů pro potraty, podobně jako "arbeit macht frei" byl eufemismus pro vraždění Židů.

Organizace Spojených národů též vyhradila dvě miliardy dolarů na "boj s covidem-19", pod což však spadá nejenom nákup roušek a respirátorů, ale též vraždění nenarozených dětí. ZDROJ Krvelačné snahy OSN kritizoval prezident Spojených států Amerických Donald Trump. ZDROJ Ventilátory Ekvádoru později poslal právě Donad Trump. ZDROJ

14.5. 2020 Salzburg (Rakousko) - Prochoice vandalové rozbili okno místního katolického sídla a posprejovali jejich automobily nápisem "Prochoice".   ZDROJ

9.5. 2020 Peru - Ministr zdravotnictví vydal vyhlášku legalizující potraty dětí, jejichž matka má covid-19, aniž by předložil důkaz, že těhotenství vystavuje matku s nemocí covid-19 nebezpečí těžké újmy na zdraví nebo smrti. Nejedná se o změnu zákona, jen o rozšíření seznamu nemocí, které dle vyhlášky ministerstva ohrožují život nebo těžce zdraví matky. Většina peruánské společnosti je hluboce věřící a potraty odmítá. Mnoho Peruánců ani neví o tom, že v případě ohrožení zdraví je potrat legální. ZDROJ

8.5. Arkansas se po Texasu stal druhým státem Spojených států Amerických, kde soudce v důsledku pandemie covidu-19 umožnil dočasný zákaz potratů v rámci prevence před šířením nemoci a konstatoval, že potrat není nezbytná lékařské péče. V USA je potrat na vyžádání legální i v druhém trimestru, některých státech USA až do okamžiku narození, stačí, že hlavička je ještě vevnitř. ZDROJ

6.5. 2020 Texas - Holčičku s rozštěpem páteře chtěli "lékaři" před narozením zabít, rodiče však nechali svou dceru žít. Následně ji byla provedena prenatální operace. Narodila se loni a dnes již umí chodit. Děti s rozštěpem páteře běžně končí rozčtvrcené potratářem, v Nizozemsku se dle Groningen protocol vraždí do roku po narození. 

5.5. 2020 Human rights watch ("lidskoprávní" organizace) vydala dezinformační prohlášení "bránění k přístupu k legálním a bezpečným potratům ohrožuje životy a zdraví žen a dívek". Ve skutečnosti jen tři státy světa zakazují potraty z důvodu ohrožení života matky. Lidskoprávní organizace byly založeny v dobrém úmyslu, dnes však bojují za "právo" matky na zavraždění svého nenarozeného dítěte. Ve skutečnosti je právě Polsko, kde je většina potratů nezákonná, má jednu ze čtyř nejnižších hodnot mateřské úmrtnosti na světě (k roku 2015), o čemž progresivisté pochopitelně moc nepíší. 

4.5. 2020 Nizozemsko - Soud povolil nucenou eutanazii lidí s demencí, pokud s ní v minulosti souhlasili, ale pak změnili názor

Nizozemský nejvyšší soud rozhodl na základě vyšetřování eutanazie 74leté ženy s demencí, že nucená eutanazie je v některých případech legální. Žena v době, kdy ještě byla oficiálně svéprávná, podepsala souhlas s eutanazií. V době, kdy byla v pokročilejší fázi nemoci a již nebyla oficiálně svéprávná, měla proběhnout eutanazie. Svůj názor však změnila a bránila se proti vrahům, její vlastí rodina ji však přidržela, aby ji "lékař" mohl vpíchnout smrtící injekci. Dle soudu to bylo legální.

Počet zavražděných při eutanazii stále stoupá a rozšiřují se možnosti legální euthanasie. Původně byla pro nevyléčitelně smrtelně nemocné, později se rozšířila i na lidi s depresemi, aniž by trpěli jakoukoliv tělesnou nemocí. Vraždí se též kojenci s rozštěpem páteře a hydrocephalií. Tato rozhodnutí otvírají vrátka k vyvraždění handicapovaných lidí. Nizozemsko je stále více a více podobné třetí říši. ZDROJ

1.5. 2020  Louisiana, Spojené státy americké - Dva příznivci života dětí zatčeni, když sdělovali matkám pravdivé informace o nenarozených dětem a zachránili dvě děti

Zatčeni za "porušení karanténních opatření", přestože měli roušky. Naopak potratáři roušky neměli a úřady to neřeší. Dvě nenarozené děti přežily jen díky těmto hrdinům. ZDROJ

28.4. 2020 - Brazílie - Soud odmítl legalizovat potraty handicapovaných dětí. ZDROJ

23.4. 2020 - Rusko - Téměř všechny potratové kliniky v Moskvě jsou z důvodu pandemie Covid-19 uzavřeny. Dle odhadů může být zachráněno až 100 000 dětí. Právě v Rusku je zabito větší procento nenarozených dětí než v jakékoliv jiné Evropské zemi. V roce 2018 to bylo 29,18%. 

15.4. 2020 - Polsko - proběhlo hlasování o návrhu zákona zavádějícího právní ochranu nenarozených dětí též v případě, že jsou handicapované (např. Downův syndrom nebo rozštěp). Návrh byl odhlasován a postoupil na další zpracování. V současné době je Polsko jediný velký evropský stát chránící životy většiny nenarozených dětí, s výjimkou případů ohrožení života a zdraví matky, handicapovaných dětí a dětí počatých při tresném činu (znásilnění, pohlavní zneužití, incest).

24.3. 2020 Nový Zéland - Vstoupil v platnost zákon legalizují potraty na požádání "matky" až do 20 týdnů od početí, v případě ohrožení duševního "zdraví" však až do narození, což činí z Nového Zélandu jednu z nejkrutějších zemí proti nenarozeným dětem. Když tedy dle lékaře je potrat vhodný pro "tělesné a duševní zdraví matky a celkovou pohodu těhotné ženy" může být dítě zavražděno během porodu. Je to něco neuvěřitelně krutého a bestiálního, je to návrat do barbarského starověkého Říma. Podobné zákony, které dovolují vraždění rodících se dětí, má část Spojených států, Kanada, Severní Korea, Čínská lidová republika, Vietnam, Velká Británie, Švédsko a Austrálie. V minulosti je měl též Sovětský svaz.

8.3. 2020 Argentina - Více než 100 000 Argentinců a Argentinek se zúčastnilo protestu proti návrhu zákona, který má zrušit právní ochranu lidského života do 14. týdne. Navrhovatelem zákona je prezident Alberto Fernandez, kterému za legalizaci potratů nabídl peníze na zlepšení země v hluboké inflaci Mezinárodní měnový fond. ZDROJ 

V současné době je v Argentině nenarozený lidský život právně chráněn - s výjimkou ohrožení života a zdraví matky a dítěte počatého při znásilnění. Z důvodu znásilnění byl potrat povolen v roce 1921.

2.3. 2020 Kolumbie - Nejvyšší soud odmítl obnovit právní ochranu lidského života od početí, ale také odmítl legalizaci potratů

Od počátku roku 2020 řešil kolumbijský nejvyšší soud životy nenarozených dětí. Potraty jsou v Kolumbii od 19. století legální v případě ohrožení života matky. V roce 2006 byly povoleny také kvůli ohrožení zdraví matky a v případě nenarozeného dítěte počatého při znásilnění nebo se smrtelnou nemocí. 

Ústavní soud řešil tři možnosti - buď situaci nechat, jako je dnes nebo ji vrátit před rok 2006 a nebo zrušit právní ochranu života nenarozených dětí mladších než 16 týdnů, což by byly pro nenarozené děti mnohem horší zákony, než ve všech evropských zemích (kromě Nizozemska, Velké Británie, Švédska, Ukrajiny, Běloruska a Moldavska).

Příznivci života chtěli právo na život nenarozených dětí zrovnoprávnit s právy všech ostatních osob, odpůrci života naopak argumentovali "reprodukčními právy ženy". ZDROJ

10.1. 2020 Německo - Feministická zločinecká organizace se přihlásila k útokům na kostely a příznivce života, nikdo nebyl zatčen

27. 12. 2020 v Tübingenu spáchaly sprejerský útok na evangelický kostel a zapálily před kostelem zaparkovaný minibus. Celkem způsobily škodu 40 000 Euro. Krátce po útoku feministky zveřejnily na webových stránkách text, že církev je "protifeministická" a sebe označily jako "feministickou autonomní buňku". O čtyři dny později zapálily automobil německého pro-life novináře Gunnara Schupeliuse a zveřejnili jeho adresu, aby podnítily další zločinecké útoky. Auto tohoto statečného novináře bylo již dříve zapáleno v roce 2014.

V noci z 8. na 9. ledna feministky vandalizovaly kostel sv. Alžeběty v Berlíně a uvedly, že jde o reakci na účast církve na Pochodu pro život, kterého se zúčastnilo rekordních 8 000 příznivců dětí, a svůj zločin považují za legitimní, jelikož Pochod pro život je dle nich "platforma fundamentalistickým, transfobních, antisemitických, mysoginů, patriarchátu a pravicových konzervativců" (asi netřeba dodávat, že jejich vyjádření je nesmyslné, Pochod pro život bojuje za právo každého člověka na život, naopak tyto feministky podporují vraždění žen před narozením, tudíž ony jsou mysogini). Právě tento kostel hostil akci s cílem na propojení prolife komunity v Evropě.

Nikdo z pachatelů nebyl zatčen a česká média a zločinech mlčí. ZDROJ


© 2020 Worlds Collide. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!